Natječaj za radno mjesto u ACI marini Pomer

Objavljeno: 21.03.2019

Kategorije:Istaknute vijesti, Natjecaji

ADRIATIC CROATIA INTERNATIONAL CLUB d.d., 51000 Rijeka, Rudolfa Stohala 2

Temeljem čl. 25. Statuta, Uprava ACI d.d. raspisuje

NATJEČAJ
ZA RADNO MJESTO U ACI MARINI POMER

1. DOMAĆICA – SPREMAČICA

Mjesto rada: Pomer
Broj traženih radnika: 1
Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme od 01. 04.2019. – 15.11.2019

Radno vrijeme: puno radno vrijeme
Način rada: smjenski rad
Smještaj: Nema smještaja
Naknada prijevoza: U cijelosti
Natječaj vrijedi od: 20. veljače 2019. godine
Natječaj vrijedi do: 27. veljače 2019. godine

Opis poslova:
– Čisti sve zatvorene i otvorene prostore;
– Održava, čisti staklene stjenke i prozore te rasvjetna tijela;
– Obavještava neposrednog rukovoditelja o potrebi pravovremene nabavke potrošnog materijala za održavanje poslovnih prostorija i sanitarnih čvorova;
– Održava zelenilo unutar objekta,
– Obavlja i druge poslove po nalogu nadređenih osoba.

Uvjeti:
– stručna sprema i usmjerenje: NKV
– prethodno radno iskustvo: Nije potrebno

Potrebni dokumenti (isprave):
– molba za zaposlenje
– životopis
– dokaz o stručnoj spremi (preslika)
– preslika osobne iskaznice

NAPOMENA:
Na natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati kao ni prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete natječaja. Također se neće razmatrati prijave kandidata koji se ne odazovu pozivu na razgovor. Poslodavac bira kandidate na temelju dostavljenih dokaza o ispunjavanju uvjeta i razgovora s kandidatima.

Kandidati će biti obaviješteni o vremenu i mjestu održavanja razgovora najmanje tri dana prije održavanja istog.

Za kandidate koji ne pristupe razgovoru smatrat će se da su povukli prijavu za natječaj.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem elektroničke pošte.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se pismenim putem na mail. aci.kadrovi@aci-club.hr ili poštom na adresu: ADRIATIC CROATIA INTERNATIONAL CLUB d.d., 51000 Rijeka, Rudolfa Stohala 2

ACI marine

Odaberi regiju:

Odaberi marinu:

Pregledaj marinu

ACI top novosti

Arhiva novosti